Memorial Day 2017

Afgelopen zondag hebben verschillende delegaties van onze stichting herdenkingen bijgewoond in het kader van Memorial Day 2017. Op deze dag worden alle gevallen Amerikaanse militairen over de hele wereld herdacht. Onder andere werden de herdenkingen op de Amerikaanse begraafplaatsen te Margraten en Henri-Chapelle bijgewoond, waarbij bloemen werden gelegd op de door onze leden geadopteerde graven. Tevens werd de onthulling van het Toom Crashmonument te Budel bijgewoond, een monument ter nagedachtenis aan de crash van een Halifax van het No. 432 Squadron in de nacht van 27 op 28 mei 1944. Hierbij kwamen vier bemanningsleden om het leven, waarvan er drie tot op de dag van vandaag nooit zijn teruggevonden.


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s