Battlefield tours

Door de huidige situatie ligt vrijwel alles stil. Zo ook de (lopende) projecten van onze stichting. Zodra de situatie rondom het Coronavirus het toelaat, gaan we dit weer oppakken. Dan gaan we ook beginnen met een nieuw project, namelijk het organiseren van een aantal rondleidingen, ook wel Battlefield Tours genoemd. Tijdens deze rondleidingen, die betrekking hebben op de Tweede Wereldoorlog in Midden Limburg, wordt u begeleid door een gids van onze stichting. We hopen dit voorjaar te kunnen starten met het organiseren van één of meerdere rondleidingen, maar daarvoor volgen we uiteraard de richtlijnen van het RIVM. Meer informatie volgt z.s.m. Hopelijk tot snel.


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s